Staňte sa našim obchodným partnerom!

Veľkoobchodná spolupráca s tieniacou technikou a látkami​

Interiér domu s dekoračnými závesmi a rímskymi roletami

Čo ponúkame našim odberateľom?

Naša spoločnosť funguje na trhu viac ako 19 rokov a už niekoľko rokov poskytuje veľkoobchodnú spoluprácu našim obchodným partnerom v oblasti interiérového tienenia.

Ponúkame vám možnosť rásť a získavať nových zákazníkov prostredníctvom kvalitného zahraničného sortimentu, služieb a servisu. 

V súčasnej dobe vrámci dodávok materiálov a ostatného sortimentu spolupracujeme s poprednými európskymi spoločnosťami, ktoré na Slovensku zastupujeme ako výhradný dovozca. Komponenty a systémy máme skladom a kompletujeme ich u nás na mieru.

interiérové dekorácie - látky, poťahy sedačiek a vankúšov
Interiér spálne s tieniacimi padavými závesmi

Produktové spektrum

Koľajnicové systémy

Od nás dostanete hotový výrobok, to znamená, že systém, ktorý si objednáte, bude obsahovať koncovky, nosníky, záslepky, stopky a bežce s háčikmi podľa výberu.

Garniže

Ponuka kovových garniž vo všetkých známych štýloch zariaďovania interiérov. Máme pripravené špeciálne stojany so vzorkami garniž, vďaka ktorým bude rozhodovanie vašich zákazníkov jednoduchšie.

Rolety Shadows

Klasické navinovacie rolety trubicovitého tvaru s rôznymi možnosťami konfigurácie, farebného prevedenia a typmi látok. Široká paleta jednofarebných látok, Deň a Noc alebo 3D.

Rímske rolety

Rímske rolety sa jednoducho používajú a vyzerajú fantasticky. Obľúbené sú pre jednoduchú údržbu a príjemný vzhľad.

Závesy a záclony

Kvalita je pre nás prvoradá a preto v oblasti látok spolupracujeme s poprednými európskymi spoločnosťami. Poskytneme vám vzorkovníky la podporu predaja závesových a záclonových látok.

Japonské steny

Obsahujú široké spektrum výberu látok, vzorov a farieb. Systém sa vyznačuje čistým dizajnom, jednoduchou montážou a jednoduchou obsluhou. Ponúka skvelý spôsob ako oddeliť väčšie okenné priestory alebo rozdeliť miestnosť na časti.

Kompletné produktové spektrum nájdete kliknutím v menu na kategóriu Produkty alebo navštívte naše interiérové študio na Ul. Miestneho priemyslu v Námestove.

Našim zákazníkom ponúkame zaškolenie a získanie najdôležitejšich informácií, ktoré sú potrebné pre predaj našich produktov.

5 dôvodov, prečo sa stať naším partnerom

Výroba systémov na mieru

Všetky naše systémy dodávame zákazníkom na mieru, to znamená, že nepotrebujete vlastniť sklad alebo dielňu.​ Tovar odosielame aj priamo na adresu klienta.

Členská sekcia

Zákazníci majú online prístup do členskej sekcie, kde sú pravidelne aktualizované online cenníky, novinky, vzorky látok, katalógy a brožúry.

Zákaznícky servis

Počas pracovných hodín v týždni sú na telefóne k dispozícii naši konzultanti, ktorí vám ochotne pomôžu a poradia.

Printové katalógy

Podpora online a printových katalógov a brožúr pre vašich klientov najpredávanejších systémov ako sú koľajnice, rolety a garniže.

Pravidelný newsletter

Pravidelný súhrn noviniek alebo dôležitých informácií formou emailového a printového newslettra s odkazmi na materiály a súbory.

Vzorkovník materiálov látok pre navíjacie rolety

Členská sekcia pre našich odberateľov

V rámci obchodnej spolupráce majú naši zákazníci úplný prístup do členskej sekcie na stránke eya-velkoobchod.sk, kde nájdu všetky dôležité informácie. Získate prístup k aktuálnym cenníkom, brožúram, newslettrom a iným zaujímavým materiálom, ktoré vám môžu pomôcť v predaji.

clenska sekcia eya interier velkoobchod

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:

Produkt bol pridaný do vášho košíka