Garníže

Subtílna kolekcia - Garníže Ø16

Garníže z prezentovanej kolekcie sú ideálnym riešením do menších miestností a menších okien. Nebudú dominovať aranžmánu, ale jemne zdôraznia jeho charakter. Kolekcia obsahuje ako štýlové záclonové garníže, tak aj obľúbené vzory kvetinových motívov, jednoduché formy zakončení a efektné farebné kontrasty.

Moderná kolekcia garníž Ø19

Prezentovaná séria zahŕňa moderné záclonové garníže jednoduchých tvarov, metalických, oceľových farieb a kolekciu čiernobielych garníž. Objavujú sa tu aj zástupcovia klasického štýlu a kryštálových koncoviek. Sú dostupné aj v koľajničkových verziách

Rustikálna kolekcia garníž Ø25

Kolekcia zahŕňa štýlové garníže v ušľachtilých odtieňoch patiny a antického zlata, lesklej ocele a medi, ako aj mnohé modely klasických garníž s kryštálmi až po jednoduché formy moderných garníž.

Exkluzívna kolekcia garníž Ø35

Klasické, dôstojné, štýlové, pôsobivé - slová popisujúce kolekciu kovových garníž RESIDENCE, ktoré prekvapujú svojou veľkosťou. Vyrábané sú s priemerom 35 mm, ktorá je výrazným akcentom v klasickej dekorácii okien. Okrem nadčasovej antiky sa tu objavujú nové farby: rustikálna oceľ, ošúchaná biela a bronzová.

Dizajnérska kolekcia SQUARE LINE

Moderné garniže bez kompromisov. JEDNODUCHÉ, MINIMALISTICKÉ FORMY a inovatívne koncovky s vymeniteľnými vložkami umožňujú zostaviť si vlastnú originálnu garnížu.. Vďaka použitiu koľajničky držiak neobmedzuje pohyb závesu po celej dĺžke a je možné ho namontovať na stenu aj na strop. Na koľajničky je možné použiť aj japónske panely.

REVOLUČNÝ SYSTÉM TOP LINE

Vlastný, jedinečný a originálny multifunkčný systém na tienenie v interiéroch. Garníža, ktorá prekvapí svojimi technickými možnosťami a funkčnosťou. Jednoduchá forma, ktorá jemne ladí s interiérom, alebo môže byť veľmi výrazným akcentom v modernom dizajne. Môže pôsobiť ako klasická garníža, ozdobná rímsa alebo clona.

KOLEKCIA GARNÍŽ KVADRO 20

Prezentované kovové garníže sú ponukou pre tých, ktorí chcú spojiť tradíciu s modernosťou. Vyzerajú skvele v interiéroch, kde sa jednoduché moderné formy prelínajú so štýlovými doplnkami. Dostupné sú aj koľajnicové verzie.

Katalóg garníž a príslušenstva

Produkt bol pridaný do vášho košíka