Shuttle AC - inteligentná domácnosť

Motorizovaný koľajnicový systém

Motor Forest Shuttle AC® a motor Forest Shuttle® L vyzerajú ako dvojčatá, ale v niektorých ohľadoch sa skutočne líšia. Rovnako ako jeho luxusný brat, motor Shuttle AC® je zárukou spoľahlivosti, pevnosti a hladkého chodu. Najväčší rozdiel je v tom, že tento závesový motor je predovšetkým riešením pre 230 V napevno zapojené systémy inteligentnej domácnosti.
Farba
SHTAC
616,44 €
Základná cena: 616,44 €
s DPH
Množstvo

Popis produktu

Motor Forest Shuttle AC® a motor Forest Shuttle® L vyzerajú ako dvojčatá, ale v niektorých ohľadoch sa skutočne líšia. Rovnako ako jeho luxusný brat, motor Shuttle AC® je zárukou spoľahlivosti, pevnosti a hladkého chodu. Najväčší rozdiel je v tom, že tento závesový motor je predovšetkým riešením pre 230 V napevno zapojené systémy správy budov.

Integrácia do systému automatizácie budov

Ak hľadáte závesový systém, ktorý je možné ľahko integrovať do systému automatizácie budov, Shuttle® AC je inteligentné riešenie. Váš dom, byt alebo hotel už má systém automatizácie budov? AC motor sa pripája prakticky k akémukoľvek systému. Veľkou výhodou striedavého motora je, že dátový kábel už nie je potrebný. Ideálne pre rekonštrukčné projekty. Na otvorenie alebo zatvorenie závesu bude motor používať 100 - 240 V. V prípade výpadku prúdu môžete závesy zatiahnúť alebo odtiahnúť ručne. Koncové limity motora sa nastavia automaticky.

  • Jednoduchá integrácia pre Automatizáciu systémov budov (už nie je potrebný dátový kábel).
  • Vhodný pre 230 V systémy pre ovládanie inteligentnej domácnosti.
  • Max. hmotnosť závesu: 40 kg
  • Dostupná farba: biela
SHTAC

Súvisiace produkty

(V rovnakej kategórii je 3 ks ďalších produktov)