GARNIŽE

KOĽAJNICOVÉ SYSTÉMY

RÍMSKE ROLETY

     JAPONSKÉ STENY

Hlavnou výhodou tohto typu tieniacich systémov je schopnosť zatieniť alebo zamedziť prístupu svetla a zachovať tak súkromie na veľkých presklených plochách. Japonské steny sa väčšinou umiestňujú na veľké presvetlené priestory, kde si ľudia vychutnávajú slnko a slnečné lúče. V takom prípade je vhodné, aby sa japonské steny zaťahovali podobne ako klasické závesy na jednu alebo obe strany. Ovládanie pohybu panelov japonských stien je najčastejšie možné pomocou šnúrového systému, manuálne (pomocou predlžovacej tyče) alebo pomocou elektrického systému s diaľkovým ovládaním. Šnúra na ovládanie s ťažítkom môže byť umiestnená vpravo alebo vľavo, kým motor je situovaný vždy na ľavej strane.

 

Pomocou diaľkového ovládania je možné spárovať viacero motorických japonských stien a ovládať ich spoločne alebo každú samostatne. Smer posunu tieniacich panelov japonskej steny je možné vo výrobe nastaviť do rôznych režimov. Najčastejšie sa používa tzv. "zaťahovanie do opony", keď sa panely rovnomerne rozdelia a pohybujú na obe strany a tzv. "zaťahovanie do strán", keď sa všetky panely posúvajú buď k ľavej alebo pravej strane okna.

"Moderné tieniace systémy

určené na tienenie veľkých plôch

s takmer nekonečnými variáciami posunu panelov."

Ponúkame niekoľko modelov japonských stien: LUX, KLIK, ULTIMATE, s 2 až 5 drážkami. JP KLIK má ako jediná až 6 drážkový profil, do ktorého sa dá vsadiť celkovo až 12 tieniacich panelov, čo tejto japonskej stene dáva jedinečnú možnosť kombinácie rôznych dekoračných textílii.

 

V ponuke máme široké spektrum dekoračných materiálov všetkých možných farieb a dizajnových prvkov, ktoré je možné použiť ako tieniace panely. Ponuka zahŕňa už hotové, laserom narezané panely v šírke 60 cm alebo rezané podľa požiadaviek. Ponuka obsahuje aj blackout materiály zabraňujúce priepustnosti svetelného žiarenia, materiály s ochranou voči vlhkosti, ohňuvzdorné materiály a látky brániace úniku tepla.

     Japonská stena KLIK

Japonská stena so zjednodušeným systémom uchytenia nosného systému do stropu len za pomoci jednoduchého "klikacieho systému". Systém naklikávania odbúrava zložitú montáž pomocou klasických stropných držiakov a umožňuje nielen jednoduché upevnenie, ale aj jednoduché zloženie nosného systému japonskej steny. Japonská stena KLIK môže obsahovať od 2 až po 6 drážok.

6-drážkový nosný profil v súčasnosti neponúka žiadny iný konkurenčný produkt, čím sa japonská stena KLIK stáva najuniverzálnejším tieniacim systémom na trhu, čo do počtu tieniacich panelov.

>> Ľahký chod, klikacie panely

>> Variabilné ovládanie: ručne, šnúrou, motorom

>>  Motor napájaný pomocu prívodnej šnúry,

batériami alebo solárnym panelom

>> Kompatibilný s „DOMOTICA“ systémom

Japonská stena

KLIK

Motor k japonskej stene

KLIK

Diaľkové ovládanie

k japonskej stene KLIK

Japonská stena

LUX

Japonská stena

KLIK

Japonská stena

ULTIMATE

     Japonská stena ULTIMATE

Luxusná japonská stena ULTIMATE s moderným a elegantným dizajnom vhodná do moderných interiérov. Robustný nosný systém

z brúsenej ocele je možné upevniť do steny alebo do stropu.

Poskytuje širokú variabilitu ukotvenia.

Tieniace panely je možné posúvať manuálne za pomoci predĺženej tyče na ovládanie.

 

Široký výber tieniacich textílií.

>> Rôzne možnosti uchytenia

     a kombinácie držiakov

>> 2 až 5 drážok pre tieniace panely

     Japonská stena LUX

Klasický model s dlhoročnou históriou na trhu.

2-5 drážok pre dekoračné panely, ovládanie manuálne alebo pomocou šnúry.

Japonské steny

"COOKIES" POLITIKA

KONTAKT

Copyright © 2016 | EYA interiér | Všetky práva vyhradené.