GARNIŽE

KOĽAJNICOVÉ SYSTÉMY

RÍMSKE ROLETY

Ako na zariadenie interiéru...Kúpili ste si nový byt, ktorý chcete čo najviac prispôsobiť svojim predstavám o dokonalom bývaní? Myslíte si, že súčasné zariadenie interiéru Vášho bytu potrebuje nutnú zmenu, ktorá z neho vytvorí atraktívny priestor na život? Práve pre Vás je tu interiérové štúdio EYA interiér.

 

Navrhnúť a zariadiť interiér je časovo i organizačne náročnou úlohou. Pri hľadaní tých najoptimálnejších riešení sú nevyhnuté skúsenosti, zručnosti ako aj prehľad o ponuke na trhu. Ak však túto prácu za Vás urobí niekto, kto ju robí rád, na výsledku to musí byť vidieť.

 

– navrhneme Vám harmonické farebné a štýlové riešenie tak, aby vznikol jedinečný priestor s osobitou atmosférou

– optimálne odhadneme možnosti a predpoklady priestoru

– máme prehľad o materiáloch a zariaďovacích predmetoch v rôznych cenových kategóriách, nemusíte sa preto obávať, že vám budeme vnucovať riešenie nad naše finančné možnosti

– vieme doporučiť a vybrať overených dodávateľov, čím Vám ušetríme množstvo času a prípadných problémov

– vypracujeme presný harmonogram a rozpočet, keďže presne vieme, čo ponúkame
– ušetríme Vám peniaze tým, že predídeme zbytočným chybám a unáhleným rozhodnutiam

 

Zakladáme si na jedinečnosti, a preto máte u nás v EYA interiér istotu, že Váš byt, dom, hotel, penzión bude naozaj originálom. Okrem návrhu interiéru Vám všetky systémy vyrobíme priamo na mieru, vďaka čomu môžete do vašich priestorov umiestniť naozaj akýkoľvek interiérový prvok,

o akom ste snívali.

 

Premyslene pracujeme s priestorom, hmotou, kompozíciou a materiálmi. Vytvárame jedinečný priestor s nadčasovým dizajnom, ktorý harmonicky prepája interiér. Zverte návrh do našich rúk a získajte tak záruku unikátnosti a tej najvyššej kvality jeho zariadenia.

 

 

Nebojme sa farieb a čerpajme inšpiráciu z prírody.

Zmena farebnej palety a rôzne prírodné útvary sú výborným

podnetom na to, aby sme tieto skúsenosti a vzácne pozorovania pretransformovali do interiéru.

"COOKIES" POLITIKA

KONTAKT

Copyright © 2016 | EYA interiér | Všetky práva vyhradené.